Get Adobe Flash player

 

 -Resimler  25.09.2018 / 25.10.2018  arası  Güncellenecektir .Sonbahar  Mevsimi Gelmesi Nedeni İle Budama ve Hercai Menekşe değişimleri Başlamıştır 25.09.2018  Sırası İle Tamamlanacaktır. Anlayışınız için Teşekkür Ederiz….

Çamtur Peyzaj Mezar Kabir Bakım Ekibi Adına : Halil ÇOBAN 0532 496 90 32

-Hizmetlerimiz Karşıyaka Mezarlığından Sonra Cebeci Asri Ve Gölbaşı Olarak,Mezar Bakım Hizmet Ağımızı Genişettik.
Sizlere  Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin .Bütün hizmet Araçlarımıza Post Cihazı Uygulamasına  Geçtik.Mezar  Kabir Ziyareti İçin Yeni Hizmet Araçlarımızı Faliyete Geçirdik (Lütfen Randevu Alınız.) Hizmetlerimize Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı Teşekkürlerimizi Sunarız. 7/24 İstekve Dileklerinizi Lütfen İletiniz.  0532 496 90 32 Saygılarımızla…

-Yakınlarının Mezarları İle İş, Zaman Yoğunluğu, Sağlık Sorunları,Veya Farklı
Nedenlerle İlgilenmeyen, Farklı Şehir Veya Ülkelerde Yaşayan Müşterilerimiz, Arcılığı İle Kabirde Yapılan Bakım Hizmetlerini Periyodik Olarak Çekilen Dijital Fotoğraflarla Kendilerine Ayrılan Özel Sayfalardan Takip Etme İmkanına Sahiplerdir.Bizler ,Sizlerden Uzak Ama Gönülleri sizinle Olan Sevdiklerinize Hizmet İçin Buradayız.

-Önemli Bir Hizmet Boşluğunu Tamamlamayı Hedefleyen Çamtur Peyzaj & Tasarım Tüm
Mezarlıkların Bakımlı Ve Nezih Olması İçin, Hizmet Vermeye Taliptir. Bir birinden Tecrübeli Ve Kaliteli Hizmetler Sunan Çözüm Ortaklarımız İle Yanınızdayız.

                          

Mezar Yeri Bul (Ada Parsel)

Hava Durumu Ankara

nn