Mezar Bakım Fiyatları 2020

Paket 1

Çiçek ekilmeye uygun olmayan kabir üst toprağının bitkisel toprakla değiştirilmesi. Yer örtücü çok yıllık bitkilerin arap saçı veya yıldız katırğırnağı ekilmesi. (Sedumlar)
450 tl. Çok yıllı bitki ekimi ve oniki ay bakımının yapılması.

Paket 2

Uygun temizlik ürünleri kullanılarak altı ayda bir defa temizlenmesi. Çiçek ekilmesi ve bakıma uygun olmayan mezar üst toprağının ormansal  toprakla değiştirilmesi. Bitkilerin mevsimsel olarak yılda iki defa ekilmesi ve budanması. Yer örtücü çok yıllık bitkilerin  (Arap saçı katırğırnağı Sedumları) alana tahsis edilmesi ve düzenli bakmı. Bitkilerin üç veya dört günde bir sulanması.
550 tl. Çok yıllı bitki, kısmi mevsimlik çiçek ekimi ve oniki ay  bakımının yapılması.

Paket 3

İnternet aracılığı ile sanal ziyaret ve bir yıllık üyelik hakkı. Mezar taşının uygun kimyasallar ve temizlik ürünleri kullanılarak dört ayda bir defa temizlenmesi. Çiçek ekilmine ve bakıma uygun olmayan kabir üst toprağının bitkisel toprakla değiştirilmesi. Mevsimsel olarak yılda iki veya üç defa mevsimlik çiçek ekilmesi (Beğonya ve hercai menekşe) alana tehsis edilen çiçeklerin gübrelenmesi ilaçlanması ve iyileştirilmesi. Bitkilerin üç veya dört günde bir sulanması. Yabani otların temizliği. Bahçivanlarımızca mevsimine göre istediğiniz çiçeklerle mezarın ekilmesi ve  süslenmesi. Yediveren veya minyatür güllerin ekilmesi.
650 tl. İki veya üç defa mevsimlik çiçek ekimi değişimi (Begonya ve hercai menekşe) ekimi ve oniki ay bakımının yapılması.
Belirtilen  mezar bakım ücretleri tek kişilik mezarlar içindir. İkili üçlü veya aile mezar bakımı fiyatları için lütfen irtibata geçiniz..
Maksimum kartlara 6 taksit imkanı. Fiyatlarımıza kvd dahil değildir.
DİKKAT : Şözleşme yapılmadan, fatura kesilmeden ( Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ) hiç bir şekilde hizmetlerimiz başlamıyacaktır…    Çamtur Peyzaj ltd.