Mezar Bakım Hizmetleri

– Mezar mermerlerinin uygun görülen temizlik maddelerle temizlenmesi parlatılması, mezar taşların tamiratı ve yazıların yenilenmesi.
 – Mezar kabir bakım toprağının kabartılıp havalandırılması, gerekirse tarafımızca uygun görülen yeni toprak eklenip eksiğinin tamamlanması veya tamamen değiştirilmesi.
 – Mezarın mevcut  bitkilerinin korunması, ilaçlanması veya bahçıvanlarımızla sizin uygun göreceğiniz yeni mevsimlik çiçek veya çok yıllı dayanıklı bitkilerin ekilmesi.
– Mezarın süslenmesini yapılıp, mevsimine göre değişimi budanması ve gübrelenmesi.mezarların her üç veya dört günde bir sulanıp ayda bir peryodik bakımının yapılması.
-Mezarların üzerinde bulunan yabani otların temizlenmesi ve çıkmamasını sağlamak. mezarların çevrelerinin temizlenmesi ve sürekli temiz tutulması.
İşlerinin yoğunluğundan dolayı bizimle görüşemeyen veyada bize gelemeyen ancak, mezarlarına tarafımızdan mezar bakım hizmeti almak isteyen mezar sahiplerinin görüşmek için çağırmaları halinde kendilerine firmamızca ulaşılması. Halil ÇOBAN 05324969032

”Sevdiklerinizin mezarlarına Çamtur peyzaj güvencesi ve  denetiminde bakım yapılsın istemezmisiniz?” 

Ankara da Mezar Bakımı Yapan Firmamız, Garantili ve Kesinlikle Müşteri Memnuniyetli göz önüne alarak  mezar bakımları Yapılmaktadır.  yapılacaklara karar verildikten sonra mezar bakım sözleşmesi yapılır ve faturası kesilerek mezar bakım hizmetlerimiz bu şekilde devam eder.