Mezar Bakımı

Mezar Bakım Hizmetleri Dahilinde Mermerlerinin Uygun Görülen Temizlik Maddelerle Temizlenmesi Parlatılması, Hasarlı Mezar Taşların Tamiratı ve Yazıların Yenilenmesi.
Bakımı Yapılan Mezar Kabir Toprağının Kabartılıp Havalandırılması, Gerekirse Tarafımızca Uygun Görülen Yeni Toprak Eklenip Eksiğinin Tamamlanması Veya Tamamen Değiştirilmesi.
Mezarın Mevcut  Bitkilerinin Korunması, İlaçlanması Veya Bahçıvanlarımızla Sizlerin Uygun Göreceğiniz Yeni Mevsimlik Çiçek Veya Çok Yıllı Dayanıklı Bitkilerin Ekilmesi.
Mezarın Görsel Süslenmesini Yapılıp, Mevsimine Göre Değişimi Budanması ve Gübrelenmesi.Mezarların Her Üç Veya Dört Günde Bir Sulanıp Ayda Bir Peryodik Bakımının Yapılması.
Mezarların Üzerinde Bulunan Yabani Otların Temizlenmesi ve Çıkmamasını Sağlamak. mezarların Çevrelerinin Temizlenmesi ve Sürekli Temiz Tutulması.
İşlerinin Yoğunluğundan Dolayı Bizimle Görüşemeyen Veya Bize Gelemeyen Ancak, Mezarlarına Tarafımızdan Mezar Bakım Hizmeti Almak İsteyen Mezar Sahiplerinin Görüşmek İçin Çağırmaları Halinde Kendilerine Firmamızca Ulaşılması.
Halil ÇOBAN 05324969032 
Sevdiklerinizin Mezarlarına Çamtur Peyzaj Güvencesi ve  Denetiminde Bakım Yapılsın İstemezmisiniz?” 
Ankara da Mezar Bakımı Yapan Firmamız, Garantili ve Kesinlikle Müşteri Memnuniyetli göz önüne alarak  mezar bakımları Yapılmaktadır.  yapılacaklara karar verildikten sonra mezar bakım sözleşmesi yapılır ve faturası kesilerek mezar bakım hizmetlerimiz bu şekilde devam eder-mezarlarınıza garantili hizmet verilmektedir-garantili mezar bakımı- sözleşmeli mezar bakımı-ucuz mezar bakımı-mezar bakımı nasıl yapılır-mezar bakımında nelere dikkat etmeli-mezar bakımında kalite-garantili  mezar bakım hizmeti-